Zamieszczenie wszystkich procesów biznesowych w jednym miejscu

Przechowywanie wszystkich procesów biznesowych w jednym miejscu jest umożliwione, podczas gdy przedsiębiorca nawiąże współpracę z marką Sente. W efekcie, będąc zdecydowanym na system it dla handlu można spodziewać się krótkiego czasu realizacji wszystkich zamówień, krótszego czasu obsługi stałego klienta, jak i progresu sprzedaży w kanale ecommerce. Usługi udostępnione dla zleceniodawców to: projekt oraz wdrożenie rozwiązań ERP, WMS a także CRM, rozwój rozwiązań IT, poradnictwo, zintegrowanie systemów oraz Sente Cloud.

Wszystko zrealizowane jest na bazie autorskiego systemu wskazanej firmy, jakim jest Teneum. Software dla działów handlowych wyraźnie podwyższa ich potencjał sprzedaży. Integrować można bowiem wszystkie kanały sprzedażowe takie jak: platformy internetowe, sklepy stacjonarne, telecentra, marketplace oraz sprzedaż bezpośrednią. Narzędzia zawsze będą dopasowane do klienta biznesowego. To zapewnia konsumentom spójne standardy obsługi i warunki sprzedaży.

System ERP zbiera informacje związane z gospodarką magazynową, zaopatrywaniem, sprzedażą i realizowaniem zamówień. To natomiast pozwoli szybko reagować na potrzeby zleceniodawców. Opłaca się zaznajomić się z przykładowymi realizacjami na stronie internetowej Sente by nabrać przekonania, że opłaca się tej firmie ufać. Sente do określonych działań używa własnoręcznie stworzonego systemu Teneum.

Wpływa on na przewagę w mocno zmieniającym się środowisku biznesowym. Nad każdą z firm zdecydowaną na relację biznesową czuwa dedykowany team. Dokładne obszary zależą od aktualnych celów biznesowych zleceniodawcy. Elastyczne reguły współpracy są cenione przez zleceniodawców. Spersonalizowana technika tworzenia aplikacji dla biznesu jest tym, co pokazuje iż określona marka zabiega o to, co ma do zaproponowania. Wystarczy uzupełnić informacje o firmie oraz zaznaczyć, w jakich dziedzinach szuka się współpracy.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz