Wyspecjalizowana firma szkoleniowa, ukierunkowana na przyszłościową produktywność pracy uczestników szkoleń

Gamma to rzetelna marka szkoleniowa, ukierunkowana na przyszłościową efektywność pracy uczestników szkoleń. Sporym walorem podanej marki jest to, że obecnie szkolenia odbywają się też w trybie zdalnym lub mogą być przeprowadzane w sposób hybrydowy. Główna problematyka kursów krąży wokół zagadnień takich jak: sprzedaż i obsługa klienta, efektywność osobista, szkolenia dla HR, przywództwo i zarządzanie, szkolenia dla administracji albo Team Building Edutainment.

Trenerzy, którzy stworzyli tutaj zgrany team to eksperci, którzy mogą chwalić się wieloma pochwałami. Zaprezentowana firma szkoleniowa ma w portfolio dużo realizacji i sporo pozytywnych opinii. Myśl przewodnia firmy Gamma brzmi: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty”. Uwydatnia ono w pełni ukierunkowanie do wdrażania i projektów rozwojowych. Prelegenci w czasie wszystkich szkoleń ukierunkowani są na dostarczenie realnej na poziomie: wskaźników biznesowych, wyników badań albo obserwowanej różnicy w zachowaniu odbiorców.

W pierwszej kolejności każdy szkoleniowiec poznaje potrzeby uczestników i ich przełożonych, na bazie jakich zdefiniuje cele i działania umożliwiające wdrażać najnowsze kompetencje w praktykę zawodową. Ukierunkowanie trenerów może przełożyć się na zaangażowanie uczestników oraz pozwala osiągać zadowalające wyniki. Jeszcze przed rozpoczęciem projektu klientom zadaje się pytanie: „Po czym poznać, że uzyskaliśmy zamierzone efekty?”. Cele definiowane są w taki sposób, by potem można było z usatysfakcjonowaniem przedstawić efekty wszystkich projektów. Z techniką pracy oraz misją firmy można obeznać się na witrynie online. Ponadto, na witrynie zamieszczona jest Strefa Wiedzy. Zawiera ona kilka elementów: raporty HR, pigułki wiedzy, recenzje i biblioteki książek, jak i materiały video. Content podzielony w konkretne kategorie pomoże kursantom w lepszym przyswajaniu wiedzy.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz