Wyścigi bądź też symulatory – w co pograsz w sieci?

Z pewnością niejednokrotnie podróżowaliśmy komunikacją miejską, jednakowoż raczej rzadko zdarza nam się zastanawiać nad tym, czy trudno jest prowadzić na przykład autobus. W jaki sposób będziemy mogli się przekonać, grając w grę typu symulacja prowadzenia autokaru, że taka praca wcale nie jest taka banalna. Tutaj nadzwyczaj duże znaczenie odgrywa właściwa synchronizacja naszych ruchów, bowiem musimy z właściwą szybkością podjechać na przystanek autobusowy, zatrzymać się w określonym miejscu, a po pewnym czasie otworzyć drzwi używając do tego praktycznych przycisków.

Nade wszystko najtrudniej jest zmieścić się w przedziale czasowym, jaki jest przewidziany na przejechanie od jednego przystanku do rzeczowego. Im większe będzie nasze spóźnienie, tym gorszy uzyskamy wynik. Może się także zdarzyć, że pewną trudność sprawi nam zapamiętanie trasy, po jakiej nasza idealna linia będzie kursować. W pewnych momentach możemy też zapomnieć zatrzymać się na jednym z przystanków lub ewentualnie otworzyć wszelkie pary drzwi. Na pewno w takiej grze musimy wykazać się cierpliwością i przyjąć kilka nieudanych prób za pewnik. Kto z nas nie adoruje filmów, w których pierwsze skrzypce grają prędkie samochody. To przykre okazjonalnie kiedy tak właściwie w dziennej rzeczywistości mamy możliwość rozwinąć perfekcyjną prędkość naszego samochodu. W dodatku, nawet gdyby to było realne, to niemniej jednak nie każdy z nas jeździ Ferrari, wobec tego oraz tak takie marzenia spaliłyby na panewce – przetestuj więcej na witrynie internetowej Gry sportowe. Na szczęście jesteśmy w stanie zawsze pograć w gry komputerowe, w jakich wolno się wcielić w zawodowego rajdowca oraz brać udział w różnorodnych wyścigach po przeróżnych nawierzchniach oraz w rozmaitych miastach, czy ukształtowaniach terenu.

W dodatku będziemy mogli nie wyłącznie ścigać się z innymi uczestnikami rajdu, jednakowoż również z policją. Nie będą nas też obowiązywać żadne przepisy dotyczące etykiety, w takim razie będziemy mogli zagrać w takich grach, w których im więcej będzie kraks, tym lepiej. W jaki sposób zauważymy, jeżeli uda nam się uciec przed policją, zostaniemy za to wynagrodzeni w postaci dodatkowej gotówki lub też punktów. Nie jest bowiem w żadnym razie tak łatwo dokonać takiej sztuki, tym znacznie bardziej, iż policjanci mogą się ze sobą komunikować oraz urządzać obławę nadjeżdżając swoimi wozami z każdej praktycznie strony.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz