Wykwalifikowani specjaliści od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Doświadczeni eksperci od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. oferują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla samochodów ciężarowych. Działający przez 24 h serwis opon w ramach https://truckoponypoznan.pl/ realizuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż konkretnych opon rolniczych, reparację opon metodą na zimno albo na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół metodą tradycyjną albo proszkową, jak i weryfikację ciśnienia w oponach.

Jeżeli natomiast wady opony w ciężarówce są ogromne, można w serwisie bezzwłocznie zakupić nowe opony i skorzystać z opcji ich montażu przez ekspertów. Opony będą dobrane wzorcowo do wszystkich ciężarówek lub naczep. Jeżeli więc tylko kierowca w czasie trasy ma problem z ogumieniem, powinien skontaktować z serwisem. Im prędzej opony zostaną naprawione lub zmienione, tym korzystniej oddziałuje to na dobre imię przewoźnika.

Numer opublikowany jest na witrynie internetowej, wobec czego nikt nie będzie mieć trudności ze skontaktowaniem się. Działający mobilnie serwis dla TIRów proponuje też: naprawy mechaniczne w kompletnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, a także naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza województwa do odpowiedniego warsztatu. Naprawa albo wymiana opon to specjalność wskazanej firmy. Wyważanie kół również wykonane jest tak szybko jak to możliwe. Dobrze jest zaznajomić się ze stroną serwisu, by nabrać przekonania do proponowanych świadczeń.

Opony w tirach narażone są na większe obciążenia, a ich reparacja może być trudna. Nie ma nazbyt wiele zakładów stacjonarnych jakie zajmują się wymianą opon w ciężarówkach. Z tego powodu możliwość skorzystania z mobilnego serwisu jest dla dużej liczby osób czymś atrakcyjnym. Duża wiedza, umiejętności ekspertów oraz indywidualne podejście do zgłaszanych awarii powodują, że firma jest polecana pośród kierowców ciężarówek.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz