Wydźwięk snów i przepowiadanie przyszłości

Ekscentryczne miejsce w społeczeństwie absorbuje idea czytania przyszłości z marzeń sennych, tzw. onejromancja. Emisja przesłania snom akompaniuje ludzkości już od czasów antycznych, o nadzwyczajnej wartości snów gwarantuje nas nawet Biblia. Istnieje hipoteza według jakiej treści marzeń sennych pochodzą z równoległych wszechświatów. Na półkach w wielu mieszkaniach senniki znajdują unikatowe miejsce. Ufamy, że sny tworzą projekcję prowadzonej przez nas podświadomości.

To naturalnie dzięki nim doznajemy intensywnych doznań, odkrywamy nowe światy. Sny całkowicie odzwierciedlają nasze pragnienia i lęki. Nie są w stanie oczywiście być odbierane dosłownie, dlatego powstał szereg reguł dopomagających w interpretacji naszych nocnych wizji.

Poszczególnym detalom onirycznym (ikonom sennym) przypisuje się pewne dosłowne znaczenie. Ich powiązania z sytuacją ogólną śniącego pozwala nam na pewne przypuszczenia co do jego przyszłości. Pamiętać musimy, że interpretowanie snów żąda od nas dobrego wyczucia własnego ciała – https://sennik.us/w/waz/. Nie istnieje jedna recepta nadawania snom przesłania, wiele zależy od naszych wewnętrznych odczuć oraz intuicji. Interpretowanie snów zezwala nam na poprawniejsze poznanie samych siebie, przeciwstawienie się co niektórym ze swoich leków przez bezpośrednie zetknięcie się z nimi w przestrzeni sennej. Dla znacznej większości ludzi sny mają niewielkie znaczenie, ich wartość jest bagatelizowania, jedynie nieliczni potrafią je docenić.

Warto słuchać tego, co podpowiada nam intuicja, która w pewnym sensie prowadzi nas do spraw zakopanych w naszej klarownej podświadomości. Odpowiedź na dręczące nas pytania i wewnętrzne rozterki znajduje się w otaczającej nas rzeczywistości. Musimy przyuczyć się czytać z tego, co nas otacza, żyć chwilą oraz nie obawiać się ryzykownych posunięć, jakie są w stanie się okazać początkiem okazałego przełomu naszego życia. Warto wierzyć, że jesteśmy kreatorami naszej klarownej przyszłości oraz dążyć do realizacji planów. Prawidłowo mieć świadomość, że nie da się przejść przez życie nie doznając przenigdy cierpienia. Odważny jest jednak nie ten, kto się nie boi, wyłącznie ten, kto panuje nad swoim strachem.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz