Wszechstronna oferta zajęć tanecznych w studio tańca AD

Wszechstronna oferta zajęć tanecznych w szkole tańca AD obejmuje zajęcia zorganizowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Każdy, kto chce się rozwinąć ruchowo i tanecznie może zobaczyć, co jest do wyboru. Przebieg studio taneczne opracowany jest pod kątem poziomu zaawansowania uczestników zajęć. To pozwala czuć im się swobodnie. Szczegółowy plan zajęć wraz z ich opisem znajduje się na witrynie internetowej. Można na niej też zobaczyć, że są zajęcia prowadzone indywidualnie.

Propozycja studia tańca poszerzona jest także o prezentacje z tańców, jakie mogą być opracowane na osiemnastkę, czy w ramach pokazu na zabawę weselną. W kameralnej atmosferze każdy ma okazję rozwinąć własne umiejętności w tańcu. Nie ma znaczenia, czy są to zajęcia dla najmłodszych, czy treningi dla dorosłych. Kiedy ktoś chciałby wyćwiczyć swoje kompetencje taneczne to może wpisać się na zajęcia indywidualne. W dodatku na zajęcia mogą też wpisać się osoby, które chcą się nauczyć pierwszego tańca. Kiedy ktoś poszukuje oryginalnego podarunku dla bliskich, to może zdecydować się na zajęcia urodzinowe.

Szkoła tańca zajmuje się także przygotowaniem urodzin dla dzieci, pełnych ruchu oraz ciekawych zajęć z animatorem. W ofercie umieszczona jest również możliwość przygotowania wieczoru panieńskiego, jaki pozostanie w pamięci na dłużej. Każdy, kto zastanawia się nad tym, by wynająć salę, też ma taką możliwość. Wystarczy, że omówi wszystko indywidualnie z pracownikami szkoły tańca. Szczegółowy kosztorys wszystkich świadczeń zaprezentowany jest na witrynie www. Na zajęcia można umówić się dzwoniąc lub za pomocą formularza kontaktowego.

Doświadczeni instruktorzy dbają o to, by każdy miał okazję się czuć swobodnie. Zajęcia przebiegają w dziesięcioosobowych grupach, co może sprzyjać zbudowaniu społeczności. Każdy, kto chciałby się rozwijać na kilku płaszczyznach, musi zapisać się na zajęcia dokładnie w tym studio. O tym, jak wiele dzieje się w szkole tańca AD można dowiadywać się z działu Aktualności na stronie internetowej.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz