Sztuczne rzęsy bez kleju

Marzysz o przedłużonych rzęsach, które będą znakomitym uzupełnieniem makijażu? Nie chcesz aplikować produktu za pomocą kleju, ponieważ wolisz wersje bez klejowe? Sztuczne rzęsy magnetyczne mogą być rozwiązaniem idealnym właśnie dla Ciebie.

Rzęsy magnetyczne, czyli produkty bez kleju – czy warto?

Fenomen rzęs magnetycznych trwa już chwile i są to produkty, które do aplikacji nie wymagają kleju. Zamiast substancji łączącej posiadają magnesy, które gwarantują, że rzęski nie odpadają samoistnie. Dodatkowo, modele te mają charakter wielokrotnego użytku – rzęsy magnetyczne zakupione raz będą więc przydatne odrobinę dłużej.

Nie musisz zamawiać dodatkowego kleju, a rzęsy magnetyczne nie niszczą Twoich naturalnych rzęs. To świetne rozwiązanie do stylizacji na co dzień oraz na specjalne okazje. Przyczepność produkty jest niezwykle silna, nie musisz obawiać się tego, że sztuczne rzęsy bez klejowe wypadną w najmniej oczekiwanym momencie.

Rzęsy bez klejowe – zalety

Ogromną zaletą produktów jest wcześniej wspomniana charakterystyka tych modeli – mogą być aplikowane bez dodatkowego kleju. Dodatkowo nie działają negatywnie na kondycję naturalnych włosków, a samo założenie nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Co więcej, rzęsy magnetyczne często pakowane są w stylizowanych pudełkach, można je więc wręczyć w prezencie. Efekt po założeniu porównywalny jest z przedłużaniem w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Najczęściej do założenia wystarczy metalowe penseta, która ułatwia aplikację. Nie jest ona jednak obowiązkowym elementem. Dobrze wykonane sztuczne rzęsy magnetyczne będą trwałe i dadzą efekt perfekcyjnego wyprofilowania. Jakościowe modele cechują się jedwabną strukturą, która jest bardzo miła w dotyku, na dodatek daje niesamowity efekt wizualny. Pamiętaj, że do ich założenia nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów, co jest ogromną zaletą. To idealny wybór dla kobiet w każdym wieku. Możesz przekonać się o tym osobiście!

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz