Rzetelne ukierunkowanie wobec spraw klientów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego

Profesjonalne ukierunkowanie wobec spraw interesantów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego to najlepsza reklama tego miejsca. Klienci mogą liczyć na kompleksową poradę prawniczą oraz przedstawicielstwo w zakresie spraw: cywilnych, karnych, rodzinnych, administracyjnych, bądź z obszaru prawa pracy. Adwokat Zabrze świadczy pomoc na równi odnośnie klientów prywatnych, ale też wobec klientów biznesowych. Usługi proponowane są na terenie Śląska – przed dostępnymi sądami a także różnymi organizacjami. Jeśli zaś interesanci tego oczekują, to mają okazję także oczekiwać na wsparcie na obszarze całej Polski.

Główną specjalizacją zaprezentowanego doktora nauk prawniczych są zlecenia związane z darowiznami. Zleceniodawcy mogą zgłosić się w sprawach jakimi są: zawieranie umowy darowizny, zabezpieczenie interesów dwóch stron, bądź reprezentowanie interesantów w wypadku niedomówień powiązanych z cofnięciem darowizny na równi ze strony darczyńcy, jak i przyjmującego darowiznę. Kancelaria adwokata Szymona Solarskiego ma także ogromne zaplecze praktyki w obrębie obsługi prawnej podmiotów korporacyjnych. Realizowane są dla przykładu sprawy w obrębie: dogłębnej analizy wyceny inwestora, poradnictwa inwestycyjnego bądź aktualnego doradztwa prawnego w licznych dyscyplinach, w tym również w dziedzinie nowych technologii. Adwokat Szymon Solarski stworzył środowisko prawne dla wprowadzenia na rynek prawny tematycznych aplikacji mobilnych.

Okazują się one przydatne między innymi w świadczeniu usług prawniczych drogą elektroniczną albo w tworzeniu mechanizmów prawnych działania sklepów internetowych. Adwokat Szymon Solarski specjalizuje się także w temacie RODO, bądź w reprezentacji interesantów przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. W związku z tym, klienci biznesowi, którzy zdecydują się na współpracowanie z zaprezentowanym ekspertem mogą mieć pewność, że ich interesy będą stuprocentowo zabezpieczone pod kątem prawa.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz