Przedłużona pielęgnacja rzęs – czy chcesz, aby trwała tak długo, jak piękna?

W takim przypadku przestrzegaj 4 podstawowych zasad! Obawiasz się, że pielęgnacja przedłużonych rzęs jest trudna? Na pewno nie musisz się martwić, to nie jest nauka. Jeśli przygotowujesz się do tego zabiegu kosmetycznego po raz pierwszy, na pewno chcesz wiedzieć, jak wygląda pielęgnacja.

I na tym skupimy się w tym artykule. Dowiesz się, jak wykonać przedłużane i usuwane rzęsy. Przeczytasz również, jaki schemat powinieneś stosować 24 godziny po aplikacji, a może na wakacjach. Wyjaśnimy również różnicę między przedłużaniem a liftingiem rzęs.

Dodamy inne przydatne wskazówki i podpowiedzi, które pomogą Ci zachować piękny i naturalny wygląd bez zbędnego wypadania.Rzęsy to ważny element podkreślający piękno oczu. Ale ważną rolę odgrywają również eyeliner i brwi. W naszym salonie możemy zapewnić Państwu kompleksową pielęgnację kosmetyczną oczu – wystarczy powiedzieć! Zobacz więcej szczegółów na stronie internetowej https://stylowymag.pl/jak-prawidlowo-troszczyc-sie-o-zdrowie-43629

Pielęgnacja przedłużanych rzęs nie jest trudna, ale nie wolno jej zaniedbywać!

Z pewnością jest dla Ciebie jasne, że jednorazowe przedłużenie na tym się nie kończy. Glony należy uzupełniać w odstępach 3-5 tygodni. Twoim celem jest z pewnością sprawić, by wyglądały tak pięknie, jak tuż po nim, i nie wypadły nadmiernie.

Jak to osiągnąć?

  1. Zapomnij o płynach do demakijażu na bazie oleju. Olej może pogorszyć spoistość kleju. Dlatego też nie zaleca się używania wodoodpornego tuszu do rzęs, który trzeba by było zmywać tego typu płynem do demakijażu. Jeśli lubisz nakładać eyeliner, musisz również postępować bardzo ostrożnie podczas ich usuwania.

Wskazówka

Czy jesteś przyzwyczajony do wacików? Wymień je na waciki. Nieostrożny demakijaż może spowodować nie tylko wypadanie, ale i skręcanie rzęs! Chcesz mieć pewność, że używasz odpowiednich kosmetyków? Zdobądź polecane kosmetyki, które są przeznaczone specjalnie do przedłużania rzęs.

  1. W przypadku makijażu obowiązuje ta sama zasada, co w przypadku środków do demakijażu. Przejrzyj je i upewnij się, że żaden z nich nie jest oparty na oleju.

Używać czy nie używać tuszu do rzęs?

Wodoodporny tusz do rzęs to tabu, już to wiesz, ale co z klasycznym tuszem do rzęs? Opinie na temat jego stosowania są różne. Na rynku znajdziesz dużą ilość tuszów do rzęs, które są przeznaczone specjalnie do przedłużanych rzęs i można je nakładać na całej ich długości. Ale spotkasz się też z opinią, że nie należy używać tuszu do rzęs, ponieważ jego demakijaż też nie jest delikatny. Więc to wyłącznie według własnego uznania.

  1. Być może będziesz musiał również zmienić niektóre swoje nawyki. Dotyczy to na przykład kąpieli pod prysznicem. Lepiej nie myć twarzy. Silny strumień wody może uszkodzić rzęsy. Nie zaleca się również spania na brzuchu z twarzą ukrytą w poduszce. Oba mogą rozluźnić więzy między twoimi a sztucznymi rzęsami. To przyspieszyłoby ich wypadanie.
  2. Regularnie czesać! Mogą się zaangażować. Konieczne jest czesanie każdego ranka. Jeśli chcesz, możesz je czesać o każdej porze dnia. Zawsze czesz, gdy twoje rzęsy są mokre lub wilgotne.

Czy uczciwie przestrzegasz tych wszystkich zasad, a Twoje rzęsy wciąż opadają?

Rzęsy są odnawiane tak jak włosy. Rosną i wypadają. Rzęsy syntetyczne przykleja się do własnych. Więc to naturalne, że się z nimi rozpadają. Więc nie martw się, to normalne.Twoja naturalna rzęsa zostanie przywrócona, a syntetyczna będzie się do niej przyklejać po uzupełnieniu. Prawdą jest, że im dłuższy odstęp między poszczególnymi dolewkami, tym bardziej syntetyczne glony muszą się kleić (jest to też cena ostateczna). Aby uzyskać piękny wygląd, należy regularnie uzupełniać.

Uwaga!Nie jest to częste, ale przez krótki czas po aplikacji może pojawić się swędzenie powiek. To prawdopodobnie reakcja alergiczna na klej. Jeżeli objawy alergii nie ustępują lub nie nasilają się, należy usunąć glony syntetyczne.Jak zachować się, gdy masz świeżo wydłużone rzęsy – pielęgnacja 24 godziny po aplikacji

Brak wody lub nadmiernej wilgoci – oznacza to brak mycia twarzy wodą. W saunie nie wolno przebywać. Nie zaleca się również wizyty w centrum fitness, ponieważ pot jest również problemem. Podczas gotowania należy również zwracać uwagę na parę. Twoje łzy mogą również powodować psoty.

W tym czasie nie dotykaj rzęs.

Nie nosić soczewek kontaktowych po aplikacji. Zamiast tego przygotuj okulary.

Nie rób makijażu ani nie używaj środków do demakijażu.

Jeśli używasz kremów, omijaj okolice oczu.

Pierwszej nocy śpij na plecach.

Ty też chcesz wiedzieć, jak zadbać o przedłużone rzęsy na wakacjach? Czy to prawda, że ​​nie można z nimi iść nad morze lub na basen?

Zakaz pływania w morzu lub basenie to jeden z powszechnych mitów. Wiele kobiet precyzyjnie wydłuża rzęsy, aby nawet podczas kąpieli oczy pięknie się układały. Jeśli Twoje rzęsy są bardzo wysokiej jakości, a ich projekt jest profesjonalny, nie musisz się martwić takimi czynnościami jak nurkowanie i rzutki.

Inne zalecenia, jak je chronić podczas letniej zabawy:

Nie trzeć oczu wychodząc z wody. Niech woda kapie.

Zachowaj ostrożność podczas suszenia ręcznikiem (ta zasada musi być zawsze przestrzegana, nie tylko na wakacjach).

Uważaj również na ekstremalne upały. Może to uszkodzić kleje oto.

Jeśli wybierasz się w bardzo egzotyczne kraje, gdzie latem jest naprawdę gorąco i trudno tego uniknąć, możesz wybrać lifting rzęs zamiast przedłużania. Ta metoda nie polega na sklejaniu alg syntetycznych. Jest to zatem odpowiednia alternatywa dla tych z Was, którzy mają alergię na klej lub nie czują się komfortowo z klejeniem z jakiegokolwiek innego powodu. Lifting rzęs wydłuża, podkręca i koloruje Twoje własne rzęsy. Jednocześnie wyleczy je i wesprze ich rozwój. Uzyskany efekt utrzymuje się przez cały miesiąc. Myślisz o liftingu rzęs? Możesz go u nas kupić! Już setki klientek opuściły nas z pięknymi rzęsami, a Ty możesz stać się kimś więcej!

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz