Projektowanie oraz wykonawstwo materiałów stalowych o dowolnym przeznaczeniu

Firma STAL – HURT zajmuje się projektowaniem oraz wykonaniem materiałów stalowych o dowolnym wykorzystaniu. W bogato prezentującej się propozycji sprzedaży i usług umieszczone są: sita gięte o sporej jakości wykonania. Marka obecna jest w branży od 3 dekad. Pierwszą domeną STAL – HURT były konstrukcje ze stali dla budownictwa sakralnego oraz dla zakładów przemysłowych. Firma posiada na swoim koncie dużo znanych projektów.

Działalność firmy ukierunkowana jest również na: kopalnie podziemne, kopalnie odkrywkowe, żwirownie, cementownie a także na budownictwo drogowe. Od 14 lat STAL – HURT współdziała z jedyną na świecie hutą SSAB w Szwecji, produkującą stal o nazwie HARDOX. 12 lat temu STAL – HURT została pierwszym członkiem HARDOX WEARPARTS, zmieniając jednocześnie profil działalności na markę jaka zajmuje się sprzedawaniem oraz obrabianiem blach HARDOX. Można je zastosować w wielu gałęziach przemysłu: wydobywczym, drogowym, bądź recyklingowym. Blachy HARDOX mają imponujące dane techniczne, wobec czego traktowane są jako najlepsze w kategorii blach trudnościeralnych. Na witrynie online firmy STAL – HURT można obeznać się z dokładnym profilem działalności, świadczeniami oraz informacjami kontaktowymi, jeżeli ktoś interesuje się współpracą.

Jeśli też kogokolwiek interesuje, jakie materiały oraz narzędzia będą nadawały się do obróbki oraz do spawania stali HARDOX, to podobnie będzie mieć sposobność na wyszukanie informacji z tego zakresu tematycznego. W ofercie firmy można znaleźć też: przesiewacze, podzespoły do maszyn rolniczych a także konstrukcje stalowe. O nich podobnie można dowiedzieć się, rozmawiając z ekspertami. Zagwarantowane jest to, że w zakresie obrabiania stali wskazana firma nie ma sobie równych. Projektowanie oraz wykonawstwo materiałów ze stali o różnym wykorzystaniu od początku jest tutaj zrealizowane na najwyższym poziomie.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz