Program do komunikacji z klientem

Tradycyjny sposób interakcji pomiędzy klientem a niezależnym wykonawcą jest długi i skutkuje wieloma niekompletnymi zdarzeniami. Klamp jest kanałem komunikacji z klientem i sercem rozwijającego się biznesu. Aby realizować wszystkie zadania związane z realizacją projektu dla klienta, potrzebujesz tylko jednego systemu – Klamp.

Zmniejsz wydatki na infrastrukturę biurową i pozbądź się papierkowej roboty. Program do komunikacji z klientem charakteryzuje się doskonałą niezawodnością, szybkim działaniem nawet przy dużym obciążeniu, rozbudowanym systemem śledzenia informacji i przekazywaniu ich klientom, wysyłką rachunków do każdego klienta oraz możliwością dokonywania płatności online za pomocą jednego kliknięcia. Uzyskanie jasnego obrazu kosztów twojego projektu jest niezbędne, aby przetrwać w świecie freelancerów.

Bądź zorganizowany z prostym i efektywnym menedżerem projektu, który wycenia każde zadani. Ta aplikacja do zarządzania projektami jest specjalnie skierowana do freelancerów i mikro przedsiębiorstw. Taki sposób komunikacji z klientem pozwoli przede wszystkim uniknąć niejasnych wytycznych każdego projektu oraz pozwoli zoptymalizować ilość kanałów komunikacji do jednego, najskuteczniejszego.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz