Posiadająca spore walory estetyczne oraz trwała ceramika z Włoch

Sprzedawaniem dekoratorskiej i trwałej ceramiki z Włoch zajmuje się sklep Sekret Elegancji. Efekt płytek, jaki można uzyskać to: marmuropodobne, kamiennopodobne, płytki imitujące beton, gres podobny do drewna oraz w klimacie loftowym. Oznacza to, że niezależnie, czy ktokolwiek poszukuje czegoś w trendzie w większej mierze tradycyjnym albo może nowoczesnym, wyszuka coś dla siebie. Kiedy natomiast nie do końca jest się pewnym, to na witrynie sklepu można przejrzeć wybrane realizacje albo umówić na konsultację z doświadczonymi pracownikami sklepu. Pewne zaś jest to, że dopasowując wybrane płytki drewnopodobne ich sposób wykonania będzie niepodważalny.

Płytki przypominające marmur wliczają się do wyjątkowo popularnych. Marmur to surowiec jaki kojarzy się z ekskluzywnością oraz wyszukanym stylem. Z tego względu warto wybierać te płytki, jeśli podobne efekty chciałoby się pozyskać w wybranych pomieszczeniach. W asortymencie galerii włoskich płytek Sekret Elegancji można oczekiwać na duży wybór gatunków płytek, w licznych wariantach wybarwienia i stylistycznych. Produkty imitujące naturalny kamień zalecane są przede wszystkim do pomieszczeń zaaranżowanych modernistycznie. Dostępne są też płytki ceramiczne przypominające beton, jakie dedykowane są do pomieszczeń industrialnych.

Minimalizm oraz prosta struktura powodują, że płytki z takiej grupy sprawdzają się także we wnętrzach stylizowanych minimalistycznie. Płytki betonopodobne wskazują prezencją oraz strukturą zrobioną z prawdziwego betonu ścianę albo podłogę. Taki gres modny jest już od kilku sezonów i nic nie wskazuje, że miałoby się to zmienić. Do nietuzinkowych rozwiązań w katalogu wlicza się gres przypominujący drewno. Kafle ceramiczne tego rodzaju dedykowane są do wykończenia posadzek na równi w mieszkaniach aranżowanych tradycyjnie, jak i nowocześnie. Szczególnie przypominają one konstrukcję i wybarwienie drewna, a to kupujący decyduje jaki konkretnie typ wybierać.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz