Płytki ABK, które wpływają na trendy w stylizowaniu wnętrz

Propozycja katalogowa kafelek od włoskiego producenta ABK w sklepie Sekret Elegancji wygląda nad wyraz elegancko. Marka taka funkcjonuje od trzydziestu lat i teraz jest liderem włoskiej ceramiki. Przede wszystkim, abk płytki chwalone są za najwyższą jakość wykonania oraz za estetykę. W sklepie internetowym można kupić na równi bestsellery, jak i nowości od ABK. Użyteczne i dekoracyjne zarazem płytki mają dowolne dekory. Aranżacyjnie są to mozaiki, jakie nie mają porównania z innymi.

Kafelki takie idealnie sprawdzą się w licznych pokojach domowych. Wystarczy tylko właściwie dopasować je do takich pomieszczeń, w jakich przewiduje się je zastosować. Cechą szczególną tej firmy pozostaje to, że zabiega o to, żeby płytki na ściany oraz na podłogi tworzyły spójną całość. ABK wytwarza duże ceramiczne płytki, jakich nie ma w katalogach pozostałych, cenionych wytwórców. Tym samym, w branży wprowadza zupełnie odmienną jakość.

Kafelki ABK są również dostosowane do wyznaczników ochrony środowiska. Poszczególne modele można stosować nie tylko w domach prywatnych, lecz też w biurach, hotelach albo salonach odnowy biologicznej. Są na tyle warte uwagi oraz trwale wykonane, że w zależności od wzoru sprawdzą się w wielu miejscach. Przeglądając propozycję sprzedażową bez kłopotu odnajdzie się wzory, jakie przypadną do gustu stuprocentowo.

Dlatego dobrze będzie przyglądać się temu, co jest udostępnione. Od razu wyszuka się to, czego się poszukuje. Płytki ABK wyraźnie wpływają na kanony w aranżacji wnętrz. Wystarczy wspomnieć, że ostatnio modne są wielkogabarytowe płytki, o grubości 6 i 7 mm. Są one zrobione przy zastosowaniu technologii CONTINUA + z ekologicznego korpusu. Znajduje się w nim mniej więcej 40 procent surowców najwyższej jakości, poddanych recyklingowi z pozostałych procesów produkcyjnych. Płytki ABK wyróżniają się zachwycającym dekorem i najwyższą jakością. Ogromna trwałość kafelek oraz ich pozostałe cechy powodują, że są one ochoczo nabywane.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz