Pierwsza randka – których błędów nie popełniać?

Pierwsza randka jest tym, co niesamowicie okazjonalnie generuje pozytywne emocje. Mało jest w następstwie tego osób lubujących się w chodzeniu na nie. Z drugiej zaś kwestii nie można ominąć pierwszego spotkania i umówić się od razu na drugie. Kolejność musi zostać zachowana. Jeżeli chcemy być z dziewczyną w związku, musimy przejść przez ten paskudny etap: pierwszą randkę. Niektórzy mogą się oburzyć: jak to? Pierwsze randki są złe? Niby z jakiego powodu? – odpowiedź jest prosta: na pierwszej randce napotykają się dwie osoby, które z założenia nie wiedzą nic na swój temat, a pragnęłyby z tą drugą figurą skonstruować miłosną relację.

Przecież to się kupy nie trzyma! Gdyby to jeszcze były dwie osoby tej samej płci, to na pewno jakoś by się dogadały. Lecz na randkę idzie facet z kobietą, Marsjanin z Wenusjanką – to z założenia już nie ma sensu. A niemniej jednak każda para ma pierwszą randkę za sobą oraz żyją, dogadują się oraz wspominają ze rechotem dawne czasy, kiedy to naturalnie na pierwszej randce oboje walczyli zrobić na drugiej osobie jak perfekcyjne wrażenie…

Pierwsza randka jest zawsze pełna udawania, ostrożności oraz kultury. Kiedy pary po latach napomykają swoje pierwsze umówione spotkanie, jest to temat wywołujący rozbawienie i masę śmiechu – także osób postronnych. Okazuje się, że młodzik godzinami ćwiczył nazwy francuskich dań serwowanych w restauracji, dokąd zaprosił swą wybrankę, a ona i tak nie mogła niczego przełknąć i marzyła o hamburgerze i frytkach. Oboje zachwalali podane wytrawne wino, a tak naprawdę smak przypominał obojgu denaturat. Silili się przy tym na rozmowy o francuskiej kuchni, chociaż żadne z nich nie miało o tym pojęcia. Kiedy tak właściwie w końcu po kolacji oraz spacerze po parku zaczęło mu burczeć w brzuchu, wybuchli śmiechem oraz ona przyznała się, że także jest głodna. Wtenczas dopiero otworzyli się przed sobą i przyznali się do własnej miłości do hamburgera i frytek serwowanych w budce koło parku. I tak w rzeczywistości dopiero w tym momencie – gdy zajadali się frytkami – zaczął się ich oryginalny związek, a zakończyła tandetna główna randka.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz