Miód nektarowo-spadziowy oraz lipowy – gdzie kupić?

Miód nektarowo-spadziowy to specyficzny rodzaj miodu, który łączy w sobie charakterystykę i zapach kwiatów i smak miodu spadziowego. Produkt ten pozyskiwany jest przez połączenie nektaru roślin miododajnych oraz spadzi iglastej (czasem do produkcji używa się spadź liściastą). Miody nektarowo-spadziowe niezmiernie nieraz są traktowane jako te niegatunkowe. W rzeczywistości ten typ miodu niczym nie ustępuje miodom spadziowym.

Co znacznie więcej, nasz miód nektarowo-spadziowy zapewnia oszałamiające doznania smakowe oraz aromatyczne. Miód ten wykorzystuje się nadzwyczaj wielokrotnie jako czynnik leczniczy takich schorzeń, jak: Choroby serca oraz układy krążenia,

Zaburzenia trawienia, Stany zapalne organizmu ludzkiego, w tym dróg oddechowych. Miód nektarowo-spadziowy charakteryzuje się wysokim składem enzymów, które są odpowiedzialne za przeciwdziałanie zapalne. Jeśli szukają Państwo rozkosznego, leczniczego miodu nektarowo-spadziowego – serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty należącej do nas pasieki.

Perfekcyjny miód w najmniejszej cenie, prosto z naszych uli – wypróbuj miód nawłociowy! Prowadzona przez nas pasieka oferuje Państwu pszczeli miód lipowy, który w całym miodowym sektorze uważany jest za bardzo rzadki i zagmatwany do zdobycia. Dzieje się tak, bo miód lipowy (jak sama nazwa wskazuje) zdobywany jest z drzew lipy, jakie w Polsce są stosunkowo rzadkie, a jeżeli już się pojawiają, rosną w niedogodnych warunkach (przy drogach bądź w niedostępnych punktach). Miód lipowy poza znakomitym smakiem i aromatem, proponuje dużo leczniczych właściwości.

Dzięki substancjom zawartym w nektarze z lipy i dzięki dodatkom, którymi pszczoły okraszają miód lipowy, produkt ten leczy takie schorzenia, jak: Infekcje gardła, Przeziębienie, Grypa, Podwyższona temperatura ciała (miód lipowy działa napotnie). Miód lipowy w połączeniu z sokiem malinowym jest nadal jednym z najskuteczniejszych naturalnych leków walczących z grypą i przeziębieniem. Jeżeli wypatrują Państwo pasieki, w jakiej tworzony jest naturalny miód lipowy – zapraszamy do zakupu. Gwarantujemy, że stworzony przez nas miód lipowy rozwiąże dużo problemów z przeziębieniem i infekcjami, równolegle pokazując swoje zalety smakowe oraz aromatyczne.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz