Kwestie szczegółowe umowy podpisywanej z wypożyczalnią samochodów CarSprint

Szczegóły umowy zawieranej z wypożyczalnią aut CarSprint są jasne od pierwszych chwil podpisania umowy, dlatego zleceniodawcy chętnie decydują się na współpracę dokładnie z tą wypożyczalnią. Jeżeli natomiast jakikolwiek klient ma pytania a propos oferty, to zawsze może kontaktować się z pracownikami firmy. Sumy, jakie obowiązują w wynajem aut Tarnów dotyczą określonego modelu samochodu, zawierają kompletne ubezpieczenie OC/AC/NW, a także nielimitowane kilometry. Klienci, którzy wypożyczają pojazdy powyżej 16 dni mogą oczekiwać na indywidualny kosztorys. Wszystkie opłaty opierają się na podatku 23%. Każda kwota podawana jest za jedną dobę wynajmu. Za usługę wynajmu można płacić gotówką w polskich złotówkach, amerykańskich dolarach, euro oraz w angielskich funtach. Jest to wyjątkowo komfortowe dla kierowców z zagranicy, którzy nie muszą przejmować się dysponowaniem gotówką, podczas gdy robią użytek ze świadczeń firmy i pojazd po przylocie do Polski jest dla nich podstawiony na lotnisko.

Kiedy jest taka potrzeba, to w kwocie wynajmu otrzyma się fotelik dla dziecka gratis, z czego często robią użytek turyści. Wszystkie pojazdy wchodzące w skład floty CarSprint posiadają klimatyzację. Na witrynie internetowej wypożyczalni można zapoznać się z udostępnionymi modelami aut, opłatami a także ich szczegółowym opisem. W efekcie klienci mogą spodziewać się, że otrzymają samochód dostosowany do ich wymagań.

Na stronie wypożyczalni podane są również aktualne rabaty dla klientów a także informacje kontaktowe. Można wobec tego błyskawicznie sprawdzać, co jest warte uwagi a także kontaktować się z pracownikami, by wypożyczyć pojazd osobowy albo dostawczy. Na usatysfakcjonowanie ze świadczenia wpływają na dodatek czynniki takie jak: wysprzątane auto, możliwość zakładania fotelików dla pociech, najmniej kwestii formalnych w trakcie załatwienia wypożyczenia, użycie w pojazdach funkcjonalnej nawigacji GPS oraz wykonywany cyklicznie przegląd dostępnych samochodów.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz