Konsultant SEO posiadający bardzo duże lata praktyki

Kris Gomula to specjalista Search Engine Optimization mający nad wyraz imponujące doświadczenie. Dotychczasowo pracował on dla kilku agencji w Europie i w Ameryce Południowej. Agencia SEO jaką prowadzi ma do zaoferowania klientom uzyskanie bardzo dobrych rezultatów, ze względu na to, że wdrażanie a także rozwój, a także koordynacja działań w sieci nie mają dla niego najmniejszych tajemnic. Rodzimy ekspert posługuje się językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim oraz hiszpańskim.

W związku z tym może udzielać pomocy klientom nie tylko z Chile, ale także z wielu innych państw. Za każdym razem oferuje kompleksowe metody SEO, gwarantując zleceniodawcom większy ruch na witrynie interesu albo innej działalności jaką prowadzą. Kris Gomula ma wykształcenie zarówno odnośnie projektowania stron internetowych, jak i marketingu razem z zarządzaniem. Można liczyć na to, że ekspert będzie zajmować się nie tylko Search Engine Optimization, ale też promocją, albo polepszeniem budowy konkretnej witryny, by nawigacja była łatwiejsza. To sprawi, że użytkownicy, jacy znajdą się na konkretnej stronie będą bardziej zachęceni do kupowania wyznaczonych produktów, czytania tekstów, korzystania z konkretnych usług, czy też zaglądania na dalsze podstrony i rekomendowania danej strony innym osobom, jakie należą do grupy docelowej.

Strefy prosperowania Krisa Gomuli to: optymalizacja, link building, audyty SEO, User Experience, UI, marketing treści, CRO, strategie SEM, e – mailowe kampanie marketingowe, strategie odbywające się w social mediach, analityka online. Dzięki umiejętnościom danego specjalisty można rzeczywiście odkrywać walory określonej strony. W związku z tym, jeżeli ktokolwiek poczuje, że jego strona wymaga pomocy, ma niewiele wyświetleń albo jego efekty sprzedaży nie są zachwycające, to musi decydować się na nieodpłatny audyt od Krisa Gomuli. Po jego wynikach a także po zapoznaniu się z trybem pracy specjalisty SEO na pewno przekona się na współpracę.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz