Jak nakładać rzęsy magnetyczne za pomocą magnetycznej wkładki?

Zastosuj wkładkę magnetyczną tak, jak zwykle. Wkładka magnetyczna będzie nakładać się nieco grubiej niż tradycyjna, ale to w porządku, ponieważ chcesz, aby utrzymywała twoje rzęsy na miejscu. Odczekaj około 30 sekund przed nałożeniem drugiej warstwy, a następnie powtórz na drugim oku.

Gdy eyeliner w drugim oku wyschnie (po około 30 sekundach), możesz nałożyć magnetyczne paski do rzęs.Do nakładania rzęs używam pęsety dołączonej do rzęs. Podoba mi się gruba krawędź, która nie uszkodzi twoich magnetycznych rzęs, gdy je podniesiesz. Jeśli ich nie masz, nie stresuj się. Po prostu użyj pęsety lub nawet palców, jeśli chcesz. rodzaje odżywek do rzęs

Teraz umieść pierwszy magnes w wewnętrznym rogu linii rzęs i powoli odłóż magnesy. Poczujesz, jak rzęsy ciągną się i łączą z eyelinerem, ale później nie będziesz ich czuć przez cały dzień.

Plusy

Nie wymagają kleju do nałożenia i dzięki temu nie będą bałaganić jak sztuczne rzęsy, które trzeba nakładać klejem.

Rzęsy magnetyczne są tańsze niż marki przedłużania rzęs.

Mogą być użyte więcej niż raz.

Rzęsy magnetyczne są bardziej higieniczne, ponieważ nie wymagają nakładania kleju, który może prowadzić do infekcji.

Cons

Rzęs magnetycznych nie da się wygiąć i trzeba je nakładać takimi, jakie są, co sprawia, że ​​wyglądają niezręcznie, gdy nie odpowiadają kształtowi oczu.

Rzęsy magnetyczne często leżą trochę dalej od linii rzęs, przez co wyraźniej widać, że nie są naturalne.

Odżywka do rzęs

Wróciłam do używania odżywki do rzęs, aby ponownie zapuścić rzęsy po przedłużeniu rzęs przez ostatnie 3 lata. Przedłużanie było ciężkie dla moich i tak już delikatnych rzęs i szokujące było to, jak krótkie były po tym, jak wszystkie przedłużenia odpadły w marcu, kiedy byliśmy w domu.

To, że moje rzęsy były zdrowe po czterech latach przedłużania rzęs, to powód, dla którego nie wróciłam do przedłużania po otwarciu salonów tego lata. Moje rzęsy były o połowę krótsze, kiedy zdjęłam przedłużanie.

Co to jest serum do rzęs?

Najważniejszą rolą, jaką powinna pełnić każda odżywka do rzęs, jest wspomaganie wzrostu rzęs. Jednocześnie powinien odżywiać rzęsy i skórę wokół oczu. Dzięki temu rzęsy stają się dłuższe, mocniejsze i znacznie grubsze. Aby odżywka do rzęs naprawdę robiła różnicę, musi wpływać na cykl wzrostu włosów.

Istnieją dwie grupy odżywek do rzęs: na receptę i OTC. Jak to często bywa, serum na receptę jest silniejszym produktem w porównaniu do tego, które można kupić bezpośrednio od sprzedawcy. Obecnie dostępny jest tylko jeden lek na receptę: Latisse.

Przeciętna kuracja odżywką do rzęs trwa trzy miesiące. Pierwsze efekty można zaobserwować już po 4 tygodniach codziennego stosowania. Rzęsy powinny być dużo mocniejsze i mniej wypadać.

Od maja stosuję Revitalash Eyelash Growth Serum i zauważyłam, że moje rzęsy są dłuższe. Serum nakładam rano, tak jak nakładam eyeliner na górne i dolne rzęsy.

Plusy

Nigdy więcej sztucznych rzęs

Dzięki odpowiednim poradom kosmetycznym i zastosowaniu, rezultaty będą się zwracać. Istnieją rodzaje odżywek do każdego rodzaju rzęs i na różne potrzeby, na pewno znajdziesz produkty, które Cię zadowolą!

Sprawdzi się, jeśli kupisz najlepszą odżywkę do rzęs i nakładasz ją codziennie!

Odżywka do rzęs to jedyny produkt, który w naturalny sposób sprawi, że Twoje rzęsy będą rosły, bez konieczności długich i niewygodnych wizyt na przedłużanie rzęs lub używania sztucznych rzęs.

Stosując odżywkę do rzęs, nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także mnóstwo czasu.

Cons

Na rynku dostępnych jest wiele dostępnych bez recepty odżywek do rzęs, dlatego przed zakupem należy zapoznać się z recenzjami.

Odżywka do rzęs tylko powiększa rzęsy, nie pogrubia ich. Jeśli zależy Ci na grubszych rzęsach, ten produkt nie zapewni Ci grubszych rzęs.

Na efekty trzeba poczekać ponad 2-3 miesiące.

Wodoodporny tusz do rzęs je podrażnia

Te same składniki, które sprawiają, że wodoodporny tusz do rzęs spełnia swoje zadanie, mogą zdziałać szereg na linii rzęs. Chociaż rzęsy są zaprojektowane tak, aby odkurzyć substancje drażniące, nie są pewne, co zrobić, gdy zostaną pokryte środkami wodoodpornymi, takimi jak kopoliol dimetikonu i silikon. Odrzucenie tych składników może wywołać swędzącą, wodnistą reakcję alergiczną. Poszukaj bardziej naturalnej formuły, która nie zawiera konserwantów ani substancji zapachowych, aby nie swędzić oczu, mówi Zelickson.

Przedłużanie rzęs może być niebezpieczne

Chociaż celebrytki, takie jak Kim Kardashian, wychwalały przedłużanie rzęs (droższa, trwalsza siostra twoich przeciętnych rzęs), nie są one tak nieszkodliwe, jak mogłoby się wydawać. Składniki klejów, takie jak formaldehyd, mogą podrażniać linię rzęs. A jeśli zostaną niewłaściwie zastosowane, mogą zabrać ze sobą prawdziwe rzęsy, gdy odpadną. Jeśli nadal chcesz je wypróbować, Zelickson zaleca najpierw znalezienie renomowanego i bezpiecznego salonu w Twojej okolicy z estetykami, którzy specjalizują się w przedłużeniach.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz