Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika

Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa zrealizowana przez firmę Locus Home jest nad wyraz atrakcyjna, przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Inwestycja złożona jest z 3 domów w zabudowie bliźniaczej. Jest to 8 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej od 65 m2 do dziewięćdziesięciu trzech metrów kwadratowych. Wybrany z propozycji sprzedażowej dom na sprzedaż lipowa ulokowany jest w miejscu prezentującym się atrakcyjnie, ale jednocześnie też dopasowanym pod kątem rodzin z dziećmi.

Z tego względu znajduje się tam sporo miejsc usług. Dużym atutem dla osób ceniących naturę jest widok na Skrzyczne. Samo położenie zaprezentowanego osiedla zachęca też do aktywności na wolnym powietrzu. To miejsca idealne na spacery, nordic walking albo jazdę na rowerze. Dolina Zimnika oddzielona jest od osiedla zaledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk – o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Dostępne budynki na takim osiedlu są energooszczędne, co gwarantuje między innymi niższe kwoty za ogrzewanie w zimie.

Budynki zbudowane są w technice tradycyjnej murowanej, z materiałów, zapewniających perfekcyjną izolację cieplną i akustyczną. Osiedle jest ogrodzone, co zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom. W pobliżu znajdują się wszystkie ważne punkty: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola a także restauracje. Każdy z dostępnych budynków jest scharakteryzowany na witrynie www. Można także zapoznać się z galerią zdjęć i cenami. Później, kiedy ktoś podejmie decyzję, to szczegóły ustali już z deweloperem. Znacznie więcej osób zabiega o to, żeby zamieszkać w prozdrowotnych okolicznościach, wobec czego nie jest dziwne, że inwestycja w Dolinie Zimnika spotyka się z tak ogromnym zainteresowaniem. Domy w korzystnej cenie i w atrakcyjnych warunkach są godne zauważenia. Tym bardziej dla tych osób, które planują mieszkać z dala od centrum miasta i lubią Beskid Śląski. Z infrastrukturą w tej kameralnej okolicy nie ma problemu.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz