Imprezy i filmy erotyczne

Czy braliście kiedyś udział w takich imprezach na których na wielkiej plazmie puszczane sa darmowe filmy erotyczne? I to takie imprezy, gdzie niby ma królować muzyka klubowa i darmowe mp3, a w rzeczywistości sa tam filmy nie dla dzieci.

Ja osobiście nigdy w czyms takim udziału nie brałem i nie wiem czy rzeczywiście mam na to ochotę, ale wiem od znajomych, że rzeczywiście sa takie spotkania organizowane. Ja jednak wole klasyczne imprezy gdzie motywem przewodnim jest muzyka klubowa i najlepsi miksownicy puszczaja swoje ciekawe darmowe mp3. Ja także mam co prezentować na takich imprezach bo moja muzyka i darmowe mp3 są znane na niejednym forum i portalu muzycznym.

Mam dobre pomysły na muzykę klubową i tworze ciekawe darmowe mp3. Nie sa mi potrzebne do tego żadne filmy erotyczne z znanymi aktorkami nago (Dziewczyny.org.pl) i sfingowane imprezy tylko chcę po prostu zajmować sie tworzeniem muzyki i potem puszczac moją twórczość wszystkim, którzy lubią nowatorskie podejście do muzyki i kochają darmowe mp3.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.