Gadżety z nadrukiem sitodrukowym, idealnie sprawdzające się w celach reklamowych

Akcesoria z nadrukiem sitodrukowym, świetnie sprawdzające się w celach marketingowych są wybraną z osi działalności firmy Terraprinting. Zwykle klienci decydują się na to, żeby nadruki te były zrobione na torbach. Nadruki robione na torbach przy pomocy sitodruku są nie tylko efektywne, lecz również solidne. Te gadżety dostępne są w korzystnych cenach. Co znaczące, torby w trakcie eksploatacji będą uodpornione na działanie promieni ultrafioletowych oraz na wodę. Realizowane są średnie oraz większe nakłady, przy wykorzystaniu karuzeli ręcznych i półautomatycznych.

Kwota wyznaczana jest indywidualnie i oddziałują na nią: nakład, liczba barw w projekcie, wymiar nadruku oraz projekt graficzny. Chwilę po tym, jak klient udzieli specjalistom z drukarni precyzyjnych wiadomości na temat zamówienia, dopasują oni: optymalną metodę wykonania, typ farby oraz podłoże. Oferta firmy poza torbami zawiera też drukowanie naklejek techniką sitodruku. Naklejki sitodrukowe podobnie mogą być używane w celach promocyjnych. Używa się ich przykładowo dając na różnego rodzaju akcjach promocyjnych. W ramach usług terraprining – sitodruk można decydować się również na specjalne naklejki wielkoformatowe. Są one wydrukowane na ploterach solwentowych. Wykorzystuje się je szczególnie do drukowania zdjęć a także nadruków promocyjnych. Z tego względu metodę tę stosuje się dla klientów, jakim będzie zależało na przygotowaniu wielobarwnych prac, jak między innymi folie na witryny w sklepach.

Wydrukowane naklejki mogą zostać docięte w dowolnym ułożeniu. Końcowy nadruk można jeszcze zabezpieczyć laminatem. Zaprezentowanej firmie można ufać, ponieważ Terraprinting to firma z Zielonej Góry oferująca wysokiej jakości nadruki na ubraniach oraz gadżetach promocyjnych. Specjalizacją firmy są: znakowanie koszulek, nadruki na kubkach oraz na torbach. Zastosowanie sitodruku wpływa na to, że propozycja usług jest godna uwagi.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz