Coś dla wielbicieli Aperolu – Ramazzotti Spritz

Aperol to trunek, który już od paru lat wiedzie prym. Tym bardziej pośród kobiet, o wygórowanych gustach odnośnie smaku drinków. Opłaca się w takim razie orientować się, że jest opcja dla fanów Aperolu. To Ramazzotti Spritz. Na stronie Tragos Del Mundo można wyszukać cały przepis. I nabrać przekonania, że wykonanie nie jest skomplikowane. Tuż pod przepisem znajdują się też przekierowania do następnych trunków, o zbliżonych walorach posmakowych.

Z tego powodu warto zajrzeć pod adres https://www.tragosdelmundo.cl/ramazzotti-trago/ a także przekonać, że istnieje coś na równi smacznego jak modny Aperol. Ramazzotti to wino musujące o oryginalnym smaku a także kojącym zapachu. Jest to napój lżejszy, dlatego smakuje szczególnie w gorące wakacje. Interesująca receptura bazuje na smaku hibiskusa i kwiatu pomarańczy. Jest to faktycznie niebanalne połączenie smaków. Napój taki wzorcowo zastąpi Aperol. Wielbiciele słodkich i musujących trunków nie zawiodą się, kiedy posmakują Ramazzotti Spritz. Do przygotowania potrzebne są: Ramazzotti, woda gazowana, róża chińska oraz spora ilość lodu.

Wykonanie nie jest trudne i nie zabiera sporo czasu. Do dużej szklanki dodaje się lodu. W następnej kolejności 1/3 szklanki należy wypełnić różowym dodatkiem Ramazzotti. Do szklanki dodaje się preferowane wino musujące. Na końcu, całość dekoruje się kilkoma listkami mięty. Uzyskany smak jest szczególnie rześki. Miłośnicy lekkich trunków polubią tę opcję. Szczególnie przedstawicielki płci pięknej, dla których liczy się to, aby posmakować czegoś lekkiego, a jednocześnie odżywczego. Nie można ukryć, że Ramazzotti Spritz to idealna opcja na wieczór w towarzystwie przyjaciółek lub na spotkanie towarzyskie w letni dzień. Zagwarantowane jest, że jeśli ktoś raz posmakuje tego trunku, to na długo zapisze się do karty jego ulubionych drinków.

Patryk Nowak Autor

Dodaj komentarz